O nas

Firma "GREKOR" działa na rynku budowlanym od 1990 r., początkowo jako prywatny "Zakład Usług dla Budownictwa" i Spółka cywilna "Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Inwestycyjnych".

W 1994 r. zmianie uległa formuła prawna firmy i powołana została spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zasadnicze kierunki działalności firmy to:
- kompleksowa obsługa inwestycji,
- wykonawstwo robót budowlano-montażowych.

W ramach kompleksowej obsługi inwestycji zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu i zakupie nieruchomości, kompleksowym projektowaniem oraz zastępstwem inwestycyjnym. Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, biurami konstrukcyjnymi i projektantami branżowymi, o uznanej na rynku renomie.

W zakresie wykonawstwa robót budowlanych i instalacyjnych realizujemy zarówno obiekty budownictwa mieszkaniowego, ogólnego z aranżacją wnętrz, jak i przemysłowego.

Potencjał wykonawczy firmy opiera się na ścisłej współpracy z kilkunastoma wyspecjalizowanymi brygadami wykonawczymi. Sprawną organizację i koordynację procesów inwestycyjnych zapewnia zespół doświadczonych inżynierów.

Zamieszczona na odrębnych stronach informacja o naszych realizacjach wraz z listami referencyjnymi pozwala ocenić zarówno naszą wiarygodność jak i możliwości. Sprawdź na www.grekor.eu.

Zapraszamy do współpracy.

Dariusz Mróz
Prezes Zarządu
&nbps;