GERKOR Sp. z o.o. to firma o ponad dwudziestoletniej tradycji i doświadczeniu na rynku budowlanym. Główne obszary działalności Spółki to kompleksowa obsługa inwestycji oraz wykonawstwo robót budowlanych.

Własna działalność inwestycyjna dokonywana jest kompleksowo poprzez zakup nieruchomości, opracowywanie dokumentacji projektowej i wykonawstwo robót budowlanych.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług zastępstwa inwestycyjnego w zakresie zarówno budownictwa przemysłowego, jak i mieszkaniowego, o czym świadczą liczne udane realizacje, jakie mamy na swoim koncie. Stale współpracujemy z renomowanymi pracowniami projektowymi i sprawdzonymi wykonawcami z wszystkich branż budowlanych. Spółka GERKOR może również poszczycić się referencjami i w pełni zasłużoną renomą w zakresie robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

Sukces firmy opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, solidności, zaangażowaniu w każdy projekt i wysokich kwalifikacjach zespołu inżynierów oraz wykwalifikowanych ekip wykonawczych. Oferujemy współpracę opartą o najnowsze technologie montażowe i wykończeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, opisem i galerią zakończonych realizacji oraz propozycjami dotyczącymi inwestycji mieszkaniowych w toku. Czekamy na pytania, sugestie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzenia naszej siedzibę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, poradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązania.

tags: nieruchomości wrocław deweloper, nowe mieszkania wrocław, mieszkania wrocław deweloper, mieszkania i domy kąty wrocławskie, mieszkania willowe wrocław

Inwestycje w sprzedaży

Inwestycje w sprzedaży
 

  W ofercie znajdują się:

  • kameralne budynki wielorodzinne, w których znajduje się 96 mieszkań o powierzchni od 27m2 do 76m2
  •  domy wolnostojące o powierzchni  od 148m2 do 172m2
  • domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 142m2 do 155m2

         sprawdź szczegóły


  

W ofercie znajdują się:

domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 162m2 (powierzchnia całkowita 188m2 ; powierzchnia działki: 650m2).

         sprawdź szczegóły... 

&nbps;


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.