GERKOR Sp. z o.o. to firma o ponad dwudziestoletniej tradycji i doświadczeniu na rynku budowlanym. Główne obszary działalności Spółki to kompleksowa obsługa inwestycji oraz wykonawstwo robót budowlanych.

Własna działalność inwestycyjna dokonywana jest kompleksowo poprzez zakup nieruchomości, opracowywanie dokumentacji projektowej i wykonawstwo robót budowlanych.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług zastępstwa inwestycyjnego w zakresie zarówno budownictwa przemysłowego, jak i mieszkaniowego, o czym świadczą liczne udane realizacje, jakie mamy na swoim koncie. Stale współpracujemy z renomowanymi pracowniami projektowymi i sprawdzonymi wykonawcami z wszystkich branż budowlanych. Spółka GERKOR może również poszczycić się referencjami i w pełni zasłużoną renomą w zakresie robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

Sukces firmy opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, solidności, zaangażowaniu w każdy projekt i wysokich kwalifikacjach zespołu inżynierów oraz wykwalifikowanych ekip wykonawczych. Oferujemy współpracę opartą o najnowsze technologie montażowe i wykończeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, opisem i galerią zakończonych realizacji oraz propozycjami dotyczącymi inwestycji mieszkaniowych w toku. Czekamy na pytania, sugestie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzenia naszej siedzibę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, poradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązania.

tags: nieruchomości wrocław deweloper, nowe mieszkania wrocław, mieszkania wrocław deweloper, mieszkania i domy kąty wrocławskie, mieszkania willowe wrocław

Nasi partnerzy

Kredyty i ubezpieczenia dla naszych klientów
Materiały budowlane i wykończeniowe do mieszkań i domów
Usługi parkieciarskie, kładzenie podłóg
Usługi remontowe, wykańczanie wnętrz we Wrocławiu i okolicach
Zadaszenia i zabudowy tarasów
Kuchnie z drewna
Usługi kamieniarskie i wyroby z kamienia
Projektowanie i utrzymanie ogrodów we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku
Rzeczoznawca Majątkowy Urszula Prajsnar-Klinowska
Projekty i usługi ogrodnicze

 

&nbps;


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.