GERKOR Sp. z o.o. to firma o ponad dwudziestoletniej tradycji i doświadczeniu na rynku budowlanym. Główne obszary działalności Spółki to kompleksowa obsługa inwestycji oraz wykonawstwo robót budowlanych.

Własna działalność inwestycyjna dokonywana jest kompleksowo poprzez zakup nieruchomości, opracowywanie dokumentacji projektowej i wykonawstwo robót budowlanych.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług zastępstwa inwestycyjnego w zakresie zarówno budownictwa przemysłowego, jak i mieszkaniowego, o czym świadczą liczne udane realizacje, jakie mamy na swoim koncie. Stale współpracujemy z renomowanymi pracowniami projektowymi i sprawdzonymi wykonawcami z wszystkich branż budowlanych. Spółka GERKOR może również poszczycić się referencjami i w pełni zasłużoną renomą w zakresie robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

Sukces firmy opiera się przede wszystkim na doświadczeniu, solidności, zaangażowaniu w każdy projekt i wysokich kwalifikacjach zespołu inżynierów oraz wykwalifikowanych ekip wykonawczych. Oferujemy współpracę opartą o najnowsze technologie montażowe i wykończeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, opisem i galerią zakończonych realizacji oraz propozycjami dotyczącymi inwestycji mieszkaniowych w toku. Czekamy na pytania, sugestie, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzenia naszej siedzibę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, poradzimy i wskażemy najlepsze rozwiązania.

tags: nieruchomości wrocław deweloper, nowe mieszkania wrocław, mieszkania wrocław deweloper, mieszkania i domy kąty wrocławskie, mieszkania willowe wrocław

O nas

Firma "GREKOR" działa na rynku budowlanym od 1990 r., początkowo jako prywatny "Zakład Usług dla Budownictwa" i Spółka cywilna "Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Inwestycyjnych".

W 1994 r. zmianie uległa formuła prawna firmy i powołana została spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zasadnicze kierunki działalności firmy to:
- kompleksowa obsługa inwestycji,
- wykonawstwo robót budowlano-montażowych.

W ramach kompleksowej obsługi inwestycji zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu i zakupie nieruchomości, kompleksowym projektowaniem oraz zastępstwem inwestycyjnym. Współpracujemy z pracowniami architektonicznymi, biurami konstrukcyjnymi i projektantami branżowymi, o uznanej na rynku renomie.

W zakresie wykonawstwa robót budowlanych i instalacyjnych realizujemy zarówno obiekty budownictwa mieszkaniowego, ogólnego z aranżacją wnętrz, jak i przemysłowego.

Potencjał wykonawczy firmy opiera się na ścisłej współpracy z kilkunastoma wyspecjalizowanymi brygadami wykonawczymi. Sprawną organizację i koordynację procesów inwestycyjnych zapewnia zespół doświadczonych inżynierów.

Zamieszczona na odrębnych stronach informacja o naszych realizacjach wraz z listami referencyjnymi pozwala ocenić zarówno naszą wiarygodność jak i możliwości. Sprawdź dodatkowe informacje o firmie na www.grekor.eu.

Zapraszamy do współpracy.

Dariusz Mróz
Prezes Zarządu

&nbps;


Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.